Zawodnicy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo zdobyli srebrny medal [zdjęcia]

Karolina Rokitnicka
Zawodnicy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo odnieśli sukcesy na Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim „Kryterium Uliczne” o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.Najlepiej wypadła  Paulina Matczak, która  zajęła drugie miejsce i zdobyła srebrny medal.  Agata Kowalska uplasowała się jako piąta. Paweł Walenciak swój występ zakończył na szóstej pozycji. - Pomimo tego, że sezon dobiega końca to nasi zawodnicy nadal trzymają formę, przed nimi jeszcze trzy trudne wyścigi. Już za tydzień wystartujemy w Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w jeździe dwójkami, a dzień później wystartujemy ze startu wspólnego w Małym Rudniku – informuje klub z Rychnowa.***Prognoza pogody na dziś, 20.09.2016wideo: TVN Meteo Active/x-news
Zawodnicy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo odnieśli sukcesy na Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim „Kryterium Uliczne” o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.Najlepiej wypadła Paulina Matczak, która zajęła drugie miejsce i zdobyła srebrny medal. Agata Kowalska uplasowała się jako piąta. Paweł Walenciak swój występ zakończył na szóstej pozycji. - Pomimo tego, że sezon dobiega końca to nasi zawodnicy nadal trzymają formę, przed nimi jeszcze trzy trudne wyścigi. Już za tydzień wystartujemy w Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w jeździe dwójkami, a dzień później wystartujemy ze startu wspólnego w Małym Rudniku – informuje klub z Rychnowa.***Prognoza pogody na dziś, 20.09.2016wideo: TVN Meteo Active/x-news UKS
Zawodnicy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo odnieśli sukcesy na Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim „Kryterium Uliczne” o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.