https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zderzenie i auto pędzi wprost na kobietę (wideo z monitoringu)

Andrzej Gurba
Chwila nieuwagi kierowcy forda mogła skończyć się tragicznie. Mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do kolizji z volkswagenem. Uderzone auto wjechało na chodnik, o mało nie potrącając pieszej. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Dyżurny miasteckiego komisariatu otrzymał informację o kolizji na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego z Małopolską. Jak ustalili pracujący na miejscu mundurowi, kierowca forda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i jadąc drogą podporządkowaną doprowadził do kolizji z volkswagenem.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji, obcokrajowiec, za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem gotówkowym. Mundurowi zatrzymali także dowody rejestracyjne rozbitych samochodów.

Choć w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, nagranie z miejskiego monitoringu pokazuje, że do tragedii nie było daleko.

Wybity z toru jazdy volkswagen wjechał na chodnik i o mało nie uderzył w idącą tam pieszą. Kobieta w ostatniej chwili zatrzymała się unikając potrącenia. Chwila nieuwagi kierowcy forda mogła skończyć się tragicznie. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Mieszkanka Miastka cudem uniknęła wypadku wideo

Mieszkanka Miastka cudem uniknęła wypadku [wideo]

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

T
Tomasz
Można jak było wcześniej postawić STOP ale czy to coś zmieni?
G
Gość

Co trzeba mieć zamiast mózgu żeby zapie     na skrzyżowaniu w mieście , nie zatrzymać się i nie spojrzeć ? na nagraniu widać doskonale żadnej reakcji na skrzyżowanie tylko rura na przód , za takie coś zabierać prawko bo to nie jakiś pech tylko głupota , to jest zwyczajne przestępstwo i usiłowanie zabójstwa , dają te prawka chu.. wie komu , w lesie jeździć nie po drogach gdzie ludzie są .

G
Gość

Co trzeba mieć zamiast mózgu żeby zapie     na skrzyżowaniu w mieście , nie zatrzymać się i nie spojrzeć ? na nagraniu widać doskonale żadnej reakcji na skrzyżowanie tylko rura na przód , za takie coś zabierać prawko bo to nie jakiś pech tylko głupota , to jest zwyczajne przestępstwo i usiłowanie zabójstwa , dają te prawka chu.. wie komu , w lesie jeździć nie po drogach gdzie ludzie są .

W
Wilgorz
Kula pierdolcu !!! Gdzie byłeś ? Pączki w lesie jadłeś ? Chu... Ci w zad. Baranie.
p
piotr mieczyslaw

kto bezmózgom daje daje prawko ?

e
ewa

o tej wiosce Miastko niewarto wspominać bo to obciach zwyczajny pod takimi rządami...tu już nic nie ma nawet nazwy wioski

G
Gość

W artykule wypadałoby chociaż wspomnieć o jaką miejscowość chodzi...

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska