Złota Setka 2022, czas start! Firmo, pomagasz? Wspierasz kulturę? Pokaż się i zaraź tym innych. Czekamy na Twoje zgłoszenie

Beata Busz
Beata Busz
Przed nami 27. edycja rankingu, w którym nagradzamy najlepsze firmy z Pomorza i Kujaw. I to nie tylko te, które osiągają najlepsze wyniki finansowe, ale również te, które wspierają kulturę, lokalne społeczności, dbają o środowisko naturalne i pracowników, a w dodatku kierują się etyką w prowadzeniu biznesu.

Główny ranking - finansowy - powstaje we współpracy z Izbą Administracji Skarbowej w Bydgoszczy. Firmy nie przysyłają tutaj zgłoszeń, pod uwagę brane są bowiem dane przekazane do administracji skarbowej.
Wyłonimy laureatów w następujących kategoriach:

  • Liderzy - firmy z Kujaw i Pomorza, które w 2022 roku osiągnęły obrót powyżej 1 mld zł
  • Pretendenci - obrót od 500 mln do 1 mld zł.
  • Rywale - obrót od 200 mln do 500 mln zł.
  • Konkurenci - obrót od 50 mln do 200 mln zł.

Lider społecznej odpowiedzialności biznesu – może ten tytuł czeka właśnie na Ciebie!

Jeżeli Twoja firma działa na rzecz lokalnej społeczności, wspiera lokalne inicjatywy, a do tego jeszcze dba o pracowników i środowisko naturalne, koniecznie zgłoś się ją do kategorii Lider społecznej odpowiedzialności biznesu.
Wystarczy wypełnić poniższą ankietę przygotowaną przez naukowców Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Spośród wszystkich zgłoszeń, komisja uczelniana wytypuje 10 firm, które otrzymają najwyższe wyniki z badania ankietowego. Następnie kapituła konkurs, w skład której wchodzą przedstawiciele regionalnych organizacji biznesowych, naukowcy z największych kujawsko-pomorskich uczelni, reprezentanci samorządu województwa i instytucji otoczenia biznesu - w tajnym głosowaniu - wyłoni laureatów 1.2 i 3 miejsca.

Biznes w słusznej sprawie - szukamy Ambasadorów kultury!

Twoja firma wspiera szeroko pojętą kulturę? Zgłoś ją do naszej nowej kategorii Ambasador kultury, która powstaje we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.
Swoich kandydatów mogą też wskazywać samorządy, instytucje kultury, stowarzyszenia, jak i mieszkańcy regionu.
Na adres mailowy [email protected] należy wysłać opis podjętych przez firmę działań w zakresie wsparcia kultury, ewentualnie wskazać wielkość poniesionych nakładów - mogą to być zarówno jednorazowe projekty, wydarzenia, jak i długofalowe inicjatywy. Kapituła konkursu, w skład której wejdą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu i makroregionu Wielkopolska Kujawsko-Pomorskie Polska Press, dokona oceny nadesłanych zgłoszeń, biorąc pod uwagę zaangażowanie we wspierane projekty, długość trwania mecenatu, jego zakres oraz realne wsparcie i pomoc w promocji kultury i sztuki.

Wszyscy uczestnicy Złotej Setki spotkają się na gali

Na zgłoszenia w kategoriach Lider społecznej odpowiedzialności biznesu i Ambasador kultury czekamy do 30 kwietnia, do północy.

Swoje nagrody przyznają też dziennikarze, którzy na co dzień piszą o gospodarce.
Laureatów wszystkich kategorii nagrodzimy 19 czerwca podczas uroczystej gali w Operze Nova w Bydgoszczy, na którą zaprosimy wszystkich uczestników tegorocznej „Złotej Setki”.
REGULAMIN RANKINGU

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska