https://pomorska.pl
reklama

39 i pół tygodnia - nowy serial TVN. O czym jest? [streszczenia odcinków]

Jakub Stykowski
Nowy sezon serialu powraca po dziesięcioletniej przerwie
Nowy sezon serialu powraca po dziesięcioletniej przerwie instagram.com/alanandersz
39 i pół tygodnia to nowy serial, który pojawił się jesiennej ramówce telewizji TVN. To kontynuację losów Darka Jankowskiego. Zobacz, gdzie i kiedy oglądać nowy serial. Poznaj też streszczenia odcinków.

"39 i pół tygodnia" w każdą niedzielę w telewizji TVN. Już od września

"39 i pół tygodnia" wraca na ekrany 8 września 2019 roku. Serial będzie emitowany co niedzielę o godz. 21:30 na antenie stacji TVN.

Serial "39 i pół tygodnia". O czym jest?

Ponownie spotkamy się z Darkiem Jankowskim i jego rodziną - żoną Anką (Daria Widawska), córką Amandą (Marina Łuczenko), synem Patrykiem (Alan Andersz) i synową Martą (Magdalena Lamparska).

Nie zabraknie również postaci granych przez Dorotę Deląg, Wojciecha Mecwaldowskiego, Krzysztofa Stelmaszyka, Antoniego Królikowskiego czy Cezarego Kosińskiego. Do obsady "39 i pół tygodnia" dołączyli Monika Krzywkowska, Sandra Drzymalska i Bartosz Kasprzykowski.

Zobacz koniecznie:

Nowy sezon powraca po dziesięcioletniej przerwie. Tym razem los wystawi Darka (Tomasz Karolak) na ogromna próbę. Jankowski dowie się, że jest śmiertelnie chory i zostało mu dokładnie 39 i pół tygodnia życia.

W 2008 roku Marina Łuszczeconko wzięła udział w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Prawdziwą popularność przyniosła jej rola w serialu
W 2008 roku Marina Łuszczeconko wzięła udział w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Prawdziwą popularność przyniosła jej rola w serialu "39 i pół". W 2009 roku dołączyła do obsady jako Amanda, nieślubna córka Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak)

TVN udostępnił latem pierwszy zwiastun serialu "39 i pół tygodnia", w którym Tomasz Karolak wykonuje piosenkę "Nic nie może przecież wiecznie trwać". Śpiewa jednak z trumny!

Serial 39 i pół tygodnia - streszczenia odcinków

Wkrótce.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

S
Ssds
Kto jest autorem teledysku,?
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Tym osobom należy się prawie 350 złotych dodatku do emerytury. Oto zasady wypłaty

Tym osobom należy się prawie 350 złotych dodatku do emerytury. Oto zasady wypłaty

Podlej tym jeżówki w czerwcu, a twój ogród utonie w kwiatach

Podlej tym jeżówki w czerwcu, a twój ogród utonie w kwiatach

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska