https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ach, te jej długie rzęsy... Wystawa starych ciągników 2020 na zamku w Golubiu-Dobrzyniu [zdjęcia]

Agata Wodzień-Nowak
Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych Retr-Traktor Golub-Dobrzyń ponownie przygotował zlot i wystawę. Odbyła się mimo epidemii. W ten sam weekend była planowana wystawa w Wilkowicach, ale ją odwołano. Imprezę przełożono na 21-22 sierpnia 2021 roku. Tymczasem w Golubiu-Dobrzyniu Retro-Traktor postanowił przeprowadzić coroczną imprezę. Stare ciągniki i inne sprzęty można oglądać na terenie przyległym do Zamku Golubskiego w weekend 22-23 sierpnia 2020. Starannie odrestaurowane i połyskujące z sierpniowych promieniach słońca ciągniki można było oglądać przez cały weekend za zielonym terenie zamkowym. Szczególną uwagę zwracały na siebie ciągniki nazwane imionami: Ciapek Filipka (rocznik 1960) i Ciapek Martynki, rok młodszy. On z muszką, ona długimi rzęsami.
Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych Retr-Traktor Golub-Dobrzyń ponownie przygotował zlot i wystawę. Odbyła się mimo epidemii. W ten sam weekend była planowana wystawa w Wilkowicach, ale ją odwołano. Imprezę przełożono na 21-22 sierpnia 2021 roku. Tymczasem w Golubiu-Dobrzyniu Retro-Traktor postanowił przeprowadzić coroczną imprezę. Stare ciągniki i inne sprzęty można oglądać na terenie przyległym do Zamku Golubskiego w weekend 22-23 sierpnia 2020. Starannie odrestaurowane i połyskujące z sierpniowych promieniach słońca ciągniki można było oglądać przez cały weekend za zielonym terenie zamkowym. Szczególną uwagę zwracały na siebie ciągniki nazwane imionami: Ciapek Filipka (rocznik 1960) i Ciapek Martynki, rok młodszy. On z muszką, ona długimi rzęsami. Agata Wodzień-Nowak
Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych Retr-Traktor Golub-Dobrzyń ponownie przygotował zlot i wystawę. Odbyła się mimo epidemii. W ten sam weekend była planowana wystawa w Wilkowicach, ale ją odwołano. Kolekcjonerzy zdążyli już zarejestrować 150 zabytkowych ciągników, ale imprezę przełożono na 21-22 sierpnia 2021 roku. Tymczasem w Golubiu-Dobrzyniu Retro-Traktor postanowił przeprowadzić coroczną imprezę. Stare ciągniki i inne sprzęty można oglądać na terenie przyległym do Zamku Golubskiego w weekend 22-23 sierpnia 2020.

Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych Retr-Traktor Golub-Dobrzyń ponownie przygotował zlot i wystawę. Odbyła się mimo epidemii. W ten sam weekend była planownaa wystawa w Wilkowicach, ale ją odwołano. Kolekcjonerzy zdążyli już zarejestrować 150 zabytkowych ciągników, ale imprezę przełożono na 21-22 sierpnia 2021 roku. Tymczasem w Golubiu-Dobrzyniu Retro-Traktor postanowił przeprowadzić coroczną imprezę. Stare ciągniki i inne sprzęty można oglądać na terenie przyległym do Zamku Golubskiego w weekend 22-23 sierpnia 2020.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Rolnictwo

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska