Walentynkową imprezę rozpoczął występ Marcina Boińskiego, barda pochodzącego z Oświęcimia. Wykonywane przez niego utwory znakomicie pasowały do romantycznej atmosfery wieczoru. Zgromadzona publiczność bardzo ciepło przyjęła również recytowaną z wielkim zaangażowaniem przez Elę Szablewską poezję, a oczy płci męskiej przyciągnął pokaz mody walentynkowej.
Zdecydowanie mniej zainteresowania wzbudzała tzw. "Budka miłości" usytuowana z scenie. Pozostała część wieczoru upłynęła pod znakiem poezji śpiewanej. Brodnicka poetka, i jak się okazało, również utalentowana wokalistka Maja Ziegiert koncertowała wraz ze swoim zespołem "Dejavou". Było i romantycznie, i poetycko, i humorystycznie.**
Bal św. Walentego
Magda Sobieska

Chwilę zasłużonego odpoczynku dla Marcina Boińskiego zarządziła prowadząca imprezę Aneta Giemza.
Również w tym roku Brodnicki Dom Kultury nie zapomniał o atrakcjach dla zakochanych. Święty Walenty spojrzałby z pewnością na przygotowane widowisko z zadowoleniem.