Bezbramkowy remis w Bydgoszczy. Zawisza - Śląsk 0:0 w ćwierćfinale Pucharu Polski

FIAŁ
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław.
Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław. Paweł Skraba
W pierwszym ćwierćfinałowym pojedynku piłkarskiego Pucharu Polski Zawisza bezbramkowo zremisował na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław. Rewanżowy pojedynek tych zespołów dopiero 16 grudnia we Wrocławiu.

Trener Śląska Tadeusz Pawłowski nie zlekceważył bydgoskiego zespołu i wystawił do gry praktycznie najsilniejszy możliwy skład. Z kolei szkoleniowiec Zawiszy Maciej Bartoszek dał dzisiaj szansę występu od pierwszej minuty na środku obrony Marko Banoviciowi, który niedawno zadebiutował w czwartoligowych rezerwach.

Zapis relacji na żywo: Zawisza - Śląsk

Pojedynek w Bydgoszczy nie stał na wysokim poziomie. W pierwszej połowie obie drużyny oddały jeden celny strzał na bramkę! Nieco ciekawiej było po przerwie i więcej z gry mieli wrocławianie. Świetnie w bramce Zawiszy spisał się jednak Damian Węglarz, który obronił strzały Kiełba, Grajciara i Gecova. Bydgoszczanie w końcówce mogli strzelić gola, jednak dwójkową akcję ze Smektałą, bardzo niecelnym strzałem zakończył Alaverdashvili.