- Rozkład, który państwo otrzymacie, z pewnością ułatwi korzystanie z usług komunikacji międzymiastowej - mówi Wacław Krankowski, prezes PKS Brodnica. - Oprócz dokładnych informacji na temat kursów autobusów z trzech dworców: w Nowym Mieście Lubawski, Golubiu-Dobrzyniu i Brodnicy Czytelnicy otrzymają trochę danych na temat naszej firmy. Warto się z nimi zapoznać, chociażby w trakcie podróży.
Niewielki - kieszonko format pozwoli mieć go zawsze przy sobie. Rozkład jazdy PKS Brodnica jest bezpłatnym dodatkiem, który otrzymacie kupując poniedziałkowe wydanie "Pomorskiej".
O tym, że warto jeździć PKS Brodnica przekonują się od pewnego czasu jego stali klienci. Osoby, które wykupują bilety miesięczne biorą udział w losowaniu sympatycznych upominków.
- Staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. A osoby, które jeżdżą z nami często chcemy w pewien sposób docenić - mówi prezes.
LISTA NAGRODZONYCH
W kolejnym losowaniu nagrody wylosowali - z powiatu brodnickiego: Karolina Daniszewska z Nowych Świerczyn (nagroda to zestaw Parker oraz pluszowa maskotka), Krzysztof Czarnocki ze Świedziebni (zestaw głośników komputerowych oraz t-shirt), Sylwia Rogalska z Górzna (pendrive, bluzka polo oraz parasol).
Z powiatu golubsko-dobrzyńskiego: Karolina Pawlewicz z Piórkowa (mp-3 oraz pluszowa maskotka), Maciej Sokołowski z Golubia-Dobrzynia (pendrive i parasol oraz t-shirt).
Z powiatu nowomiejskiego - Adrian Kozłowski z Kurzętnika (zestaw głośników komputerowych oraz czapka sportowa).