Bieg z okazji 390-lecia Kalwarii Pakoskiej [zdjęcia, wyniki]

Dariusz Nawrocki
Około 150 osób wzięło udział w biegu zorganizowanym z okazji 390-lecia Kalwarii Pakoskiej. Zawodnicy biegali dróżkami kalwaryjskimi, tuż obok zabytkowych, barokowych kapliczek. Pierwsze miejsce w kategorii dzieci do lat 6 zajął Maksymilian Miler. W kategorii wiekowej 7-11 lat zwyciężył Paweł Czkalski. W grupie 12-16 lat pierwszy na metę wpadł Maciej Niewiadomski. Najlepsza wśród kobiet była Natalia Jabłońska, a wśród mężczyzn - Rafał Tomkiewicz. Dariusz Nawrocki
Około 150 osób wzięło udział w biegu zorganizowanym z okazji 390-lecia Kalwarii Pakoskiej. Zawodnicy biegali dróżkami kalwaryjskimi, tuż obok zabytkowych, barokowych kapliczek.