https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Brusy. Program "Równać szanse"

Maria Eichler
fot. sxc
Od stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brusach trwa realizacja projektu pt. "Biblioteka drogą do wiedzy i sukcesu".

Projekt jest finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w ramach programu "Równać szanse".

Czego będzie się można nauczyć i dowiedzieć? Będą warsztaty z komunikacji społecznej, fotografii, dziennikarstwa i grafiki komputerowej. Zajęcia raz w tygodniu. Dzięki nim młodzi ludzie będą mieli okazję rozwinąć swoje zainteresowania i pasje.

Projekt zakończy się opracowaniem folderu i zakładki, w której znajdą się informacje o działalności bibliotek publicznych w gminie Brusy. Całość potrwa do czerwca, a młodzież pochwali się swoimi umiejętnościami podczas specjalnej prezentacji.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska