https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bydgoszcz. Pogadaj z Dombrowiczem!

DJ
Archiwum
Prezydent Bydgoszczy spotka się dzisiaj (18.02.2010) z mieszkańcami osiedla Glinki-Rupienica.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17 w Zespole Szkół nr 26, mieszczącej się przy ul. Glinki 117.

Komentarze 10

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

a
as
W dniu 18.02.2010 o 17:53, ~Pati~ napisał:

Bardzo dobre pomysły z tymi spotkaniami , można spokojnie porozmawiać z Prezydentem. Oby tak dalej !!



Hm,a kto tak uważa przydupas Konstantego Tor-ujnowicza?Moim zdaniem szkoda czasu na te spotkania,bo przeciez Konstanty kpi sobie z osób zadających pytania w żywe oczy. Jak na moje nerwy to za dużo patrzeć i słuchać człowieka który mnie obraża.,pomimo ,że zyje m.innymi z moich podatków.Dzięki Bogu jeszcze nie ma przymusu chodzenia na te kuriozalne spotkania.
~Pati~
Bardzo dobre pomysły z tymi spotkaniami , można spokojnie porozmawiać z Prezydentem. Oby tak dalej !!
J
Janusz
Borys zastanow sie chwileczke i odpowiedz czego wstydzic sie prezydenta niasta czy tych co go wybierali.Wstyd jest mi za tych co go wybrali a teraz psiocza na niego.Przypomina to sytuacje pewnego pana z PiS-u ktory najpierw cos chce udowodnic a pozniej wypiera sie swych slow.
G
Gość
To jest poziom dyskusji, współczuję Dombrowiczowi, z takimi gamoniami to miasto nigdy nic nie osiagnie, napiszcie jeszcze ze lest z ludowic itp., i że pewnie sport sie nie rozwija, hahah
~Borys~
Ze jeszcze ktos chce z nim rozmawiac. Wstyd, ze Bydgoszcz ma takiego prezydenta.
z
zbigski
Zbojkotować!!! Nie chodzić na spotkania z nieudacznikiem!!!
G
Gość
A o czym z nim gadać można? Może ktoś zapyta czy poda się do dymisji?
G
Gość
W dniu 18.02.2010 o 09:53, Marych napisał:

Jak ja go nie...trawie!!!!


Trawie? .....Trawę pewnie też na zielono pomalują tuż przed spotkaniem. Można by i poprosić rosjan o rozgonienie chmur nad miastem by nasze "Słońce Bydgoskie" w pełni rozkwitło;)
M
Marych
Jak ja go nie...trawie!!!!
E
EZ
Oby tylko grzecznie obejrzeli filmik propagandowy i nie daj Boże pytali o problematyczne sprawy bo również dowiedzą się, że mogą się wyprowadzić do Gdańska;)
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska