W środę (3 kwietnia) kryminalni z Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście, na co dzień zajmujący się poszukiwaniami osób, wpadli na trop 32-latka usiłującego uniknąć "odsiadki".
- Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez toruński sąd - mówi sierż. sztab. Sebastian Pypczyński z Zespołu Komunikacji Społecznej Komenda Miejska Policji w Toruniu. - Ciążył na nim wyrok kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy.
Zdobyte przez funkcjonariuszy informacje doprowadziły do namierzenia, a następnie zatrzymania ukrywającego się od sierpnia 2021 roku mężczyzny.
- Policjanci zatrzymali go w jednym z mieszkań w dzielnicy na Skarpie, po czym doprowadzili prosto do celi zakładu karnego - informuje sierż. sztab. Sebastian Pypczyński.
Zgodnie z decyzją sądu 32-latek spędzi za kratami najbliższe 4 lata i 8 miesięcy.
