Choceń. Turniej tenisa o tytuł mistrza regionu

(LJ)
Na zdjęciu: Zwycięzcy ubiegłorocznej edycji turnieju z Tomaszem Hoffmanem, współorganizatorem rozgrywek
9 stycznia 2011r. w Hali Sportowej w Choceniu odbędzie się turniej tenisa stołowego o tytuł Mistrza Regionu Włocławskiego w Deblu.

Początek o godz. 9.4.5 Już po raz trzeci tenisiści stołowi z regionu włocławskiego powalczą o tytuły mistrzowskie w grach podwójnych.
W ubiegłym sezonie Magdalena Woźnicka oraz Aleksandra Pakulska stanęły na najwyższym podium w kategorii Open . W finale reprezentantki II -ego ligowego Startu Lubraniec pokonały 3-1 silny duet Paweł Leśniewski ,Tomasz Celmer.
W kategorii do 15 lat (młodzik) triumfowała para z Kutna Damian Wiankowski i Jakub Lipczyński. W finale pokonali oni 3-2 parę (Lubraniecko-Włocławską) Zuzanna Wojtkowska, Paulina Rogińska.
Turniej deblowy budził zawsze wiele emocji - jak będzie w jego III edycji? Dowiemy się niebawem.