Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Chojniczanka zremisowała z beniaminkiem z Pruszkowa 1:1 na...

Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków [zdjęcia]

Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków

Chojniczanka zremisowała z beniaminkiem z Pruszkowa 1:1 na własnym boisku. Oba gola wpadły w pierwszej połowie meczu. Prowadzenie gospodarzom dał Marcin Biernat już w 5. minucie, ale radość była krótka.

Już dziesięć minut później wyrównał Aleksander Jagiełło. Druga połowa nie zmieniła wyniku meczu. Chojniczanie liczyli na więcej, goście cieszyli się jednym punktem.

Wypadek na drodze Bydgoszcz - Inowrocław. Czołowe zderzenie aut. Zginęła kobieta

9 wskazówek, jak ochłodzić psa w gorący dzień. Stosuje je, a twój pupil będzie zdrowy