Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków [zdjęcia]

Monika Smól
Monika Smól
Chojniczanka zremisowała z beniaminkiem z Pruszkowa 1:1 na własnym boisku. Oba gola wpadły w pierwszej połowie meczu. Prowadzenie gospodarzom dał Marcin Biernat już w 5. minucie, ale radość była krótka.Już dziesięć minut później wyrównał Aleksander Jagiełło. Druga połowa nie zmieniła wyniku meczu. Chojniczanie liczyli na więcej, goście cieszyli się jednym punktem. Monika Smól
Chojniczanka Chojnice zremisowała ze Zniczem Pruszków 1:1 na własnym boisku.

Materiał oryginalny: Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków [zdjęcia] - Gazeta Pomorska