Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Chojniczanka zremisowała z beniaminkiem z Pruszkowa 1:1 na...

Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków [zdjęcia]

Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków

Chojniczanka zremisowała z beniaminkiem z Pruszkowa 1:1 na własnym boisku. Oba gola wpadły w pierwszej połowie meczu. Prowadzenie gospodarzom dał Marcin Biernat już w 5. minucie, ale radość była krótka.

Już dziesięć minut później wyrównał Aleksander Jagiełło. Druga połowa nie zmieniła wyniku meczu. Chojniczanie liczyli na więcej, goście cieszyli się jednym punktem.

IMGW ostrzega przed burzami! Najwyższy alert meteo dla wielu miejsc w naszym regionie