Chojniczanka zremisowała z Energetykiem ROW Rybnik

(TOM), (ARKL)
tylko zremisowała z Energetykiem.
tylko zremisowała z Energetykiem. fot. Piotr Hukalo
Zespół Chojniczanki Chojnice zaledwie zremisował 1:1 z broniącym się przed spadkiem Energetykiem ROW Rybnik.

Chojniczanka Chojnice - Energetyk Rybnik

Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:1)
CHOJNICZANKA: Primel - Mikołajczyk, Jakosz, Kaśnikowski, Marynowicz (57. Tatara) - Trojanowski, Atanacković, Parzy (76. Kaźmierowski), Hajdamowicz (68. Tarnowski) - Jurga, Pieczara.
Żółte kartki: Kaśnikowski - Pacholski, Andraszak.
Czerwone kartki: Atanacković (Chojniczanka, 86., za faul na Kosteckim) - Andraszak (Energetyk, 74., za drugą żółtą).
Zapis relacji na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik, kliknij TUTAJ.

Przeczytaj także: Trener Chojniczanki: Takie zachowania w drugiej lidze są niedopuszczalne!

W pierwszej połowie gospodarze zmarnowali rzut karny. Intencje uderzającego Krystiana Pieczary wyczuł Bartosz Gocyk, który sparował strzał, a później obronił dobitkę. W doliczonym czasie pierwszej części Energetyk ROW objął prowadzenie. Szybki kontratak zakończył trafieniem Dawid Gajewski.

W drugiej połowie dominacja chojniczan nie podlegała dyskusji. W 73. minucie wyrównującego gola zdobył Kacper Tatara. Obie drużyny kończyły mecz w osłabieniu, bowiem czerwone kartki ujrzeli Aleksandar Atanacković i Rafał Andraszak.

Dzięki remisowi z rybniczanami, piłkarze Chojniczanki po 18. kolejkach II ligi zajmują 4. miejsce z dorobkiem 33 punktów.

Więcej o tym spotkaniu przeczytasz w poniedziałkowym, papierowym wydaniu "Gazety Pomorskiej".