Zwłoki zostały odnalezione na dachu nad wejściem do budynku. Lekarz stwierdził zgon. Na miejscu pracują policja, straż pożarna, prokuratura.
Zbyt wiele informacji jeszcze nie ma. Wiemy, że ciało leży twarzą w dół na daszku wejścia na klatkę schodową.
- Dopóki nie zakończą się oględziny zwłok, a muszą w tym czasie pozostać w takim stanie, w jakim zostały zauważone, nie możemy powiedzieć praktycznie nic o zmarłej osobie. Nie potwierdzamy zatem pogłoski, jakoby miał to być młody mężczyzna - zaznacza Lidia Kowalska z Zespołu prasowego KWP Bydgoszcz. - Zgłoszenie otrzymaliśmy kilka minut po godzinie 11. Na miejscu pracują specjaliści.
Wideo: Pogoda na dzień (22.12.2016) | KUJAWSKO-POMORSKIE
Człowiek się dowiedział, że mieszka w kondominium toruńskim.
K
Kromka
"Wypadl" z okna z klatki schodowej? I think.
f
fg
Ta zbrodnia w Fordonie to wina Tuska I Putina- to stwierdzil wielki pisowski Kudupel- Kartofel w TVPIS. Pan Ziobro i jego zgraja z min. (nie) sprawiedliwosci nałozy na obu Panow sankcje.
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl