https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ćwiczenia dla młodych kierowców i egzamin za darmo w toruńskim WORD-zie

LUK
fot. Łukasz Fijałkowski
Przyszli kierowcy mogą sprawdzić swoje umiejętności na próbnym egzaminie teoretycznym i praktycznym. Toruński WORD organizuje Dzień otwarty.

- Dla osób, które odwiedzą nasz ośrodek przygotowaliśmy szereg atrakcji - mówi Krzysztof Kucicki, Naczelnik Wydziału Edukacji Komunikacyjnej WORD w Toruniu. - Kandydaci na kierowców będą mogli zapoznać się z naszą pracą i przede wszystkim sprawdzić, bez jakichkolwiek opłat, swoje umiejętności na próbnym egzaminie teoretycznym i praktycznym na placu manewrowym.
W programie są również zaplanowane spotkania z psychologiem, policjantem oraz egzaminatorami.
Organizatorzy zaplanowali również wykład połączony z prezentacją filmu o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Omówione zostaną m.in. błędy jakie popełniają młodzi kierowcy oraz problematyka punktów karnych zdobywanych przede wszystkim w pierwszym roku posiadania prawa jazdy
Zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższą sobotę - mówią organizatorzy. Początek o 7.30.
Więcej informacji dotyczących "Dnia Otwartego" na www.word.torun.pl.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska