MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Czekamy na zgłoszenia do nowej kategorii naszego rankingu Złota Setka Pomorza i Kujaw - Ambasador kultury!

Beata Busz
Beata Busz
Do 30 kwietnia czekamy na zgłoszenia kandydatów do tytułu "Ambasador kultury". Chcemy wyróżnić firmy, które sprawują mecenat nad kulturą i sztuką, przyczyniając się do jej promocji w regionie i poza nim
Do 30 kwietnia czekamy na zgłoszenia kandydatów do tytułu "Ambasador kultury". Chcemy wyróżnić firmy, które sprawują mecenat nad kulturą i sztuką, przyczyniając się do jej promocji w regionie i poza nim FOT.123RF/ILUSTRACYJNE
Pierwszy raz w historii rankingu Złota Setka Pomorza i Kujaw, chcemy docenić firmy, wspierające kulturę, a tym samym przyczyniające się do jej promocji zarówno w regionie, jak i poza nim. Naszym partnerem w tej kategorii jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

Czekamy na zgłoszenia zarówno od samych firm sprawujących mecenat nad szeroko pojętą kulturą, jak i swoich kandydatów mogą wskazywać samorządy, instytucje kultury i mieszkańcy regionu. Będzie to doskonała okazja, aby podziękować przedsiębiorcom angażującym się we wszelkie przedsięwzięcia kulturalne oraz wspierającym instytucje kultury i sztuki na Państwa terenie.

Wyślij zgłoszenie

Zgłoszenie w kategorii Ambasador kultury jest bardzo proste. Wystarczy przesłać na adres mailowy: [email protected] opis podjętych przez firmę działań w zakresie wspierania kultury - mogą to być zarówno jednorazowe projekty, wydarzenia, jak i długofalowe inicjatywy. Dodatkowo można wskazać wartość wsparcia, zakres i długość trwania mecenatu. Czekamy do 30 kwietnia.
Na podstawie nadesłanych do redakcji zgłoszeń kapituła konkursu, w skład której wejdą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu i makroregionu Wielkopolska Kujawsko-Pomorskie Polska Press przyzna równorzędne tytuły "Ambasadorów Kultury", biorąc pod uwagę m.in. zaangażowanie we wspierane projekty i realną pomoc w promocji kultury i sztuki.

Wypełnij ankietę

Również do 30 kwietnia czekamy na zgłoszenie w kategorii Lider społecznej odpowiedzialności biznesu. Dokonują ich tutaj tylko przedsiębiorcy lub uprawnione przez nich osoby, wypełniając ankietę dostępną poniżej:

Udzielone w niej odpowiedzi oceni zespół naukowców z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pod kierunkiem prof. Artura Laski, który wyłoni firmy do drugiego etapu. Ostateczny głos będzie bowiem należał do kapituły ekspertów, składającej się z przedstawicieli największych uczelni w regionie, szefów regionalnych organizacji gospodarczych, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu oraz samorządu województwa.
Wszyscy zgłoszeni w obu kategoriach kandydaci zostaną zaproszeni na galę w Operze Nova w Bydgoszczy, podczas której ogłosimy zwycięzców we wszystkich kategoriach tegorocznej Złotej Setki.
REGULAMIN RANKINGU

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska