Dąb Barcin pokonał Spartę Janowiec Wielkopolski [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
Dąb Barcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 (0:0)Bramki: Jakub Jankowski (70), Marcin Tarnowski x2 (90, 90+3)W rundzie jesiennej na stadionie Sparty Dąb zremisował 3:3. W rewanżu, na stadionie Dębu gospodarze wygrali 3:0. O przebiegu pierwszej połowy kibice jednej jak i drugiej strony nudzili się i to bardzo. Mecz był nudny bez fajerwerków i nie ma co się dziwić że zakończył się bez bramek. W drugiej odsłonie było już trochę lepiej choć gospodarze mający optyczną przewagę nie potrafili udokumentować zdobyciem bramki. Dopiero w 70 minucie kiedy po brzydkim faulu Mateusz Nowak z Sparty ukarany został czerwoną kartką a goście zmuszeni byli do gry w osłabieniu. Gospodarze z minuty na minutę grali pewnie spychając rywala do obrony. Po ładnej akcji i asyście Bartłomieja Szmyta bramkę dla Dębu zdobył Jakub Jankowski. Drugą i trzecią bramkę w 90 i 90+3 minucie zdobył Marcin Tarnowski. Dąb zdobywając komplet punktów już myślami jest przy kolejnym trudnym spotkaniu jaki przyjdzie rozegrać w Inowrocławiu z miejscową Goplanią.Skład Dębu: Michał Baryza, Łukasz Kaśków, Michał Węgliński, Filip Czerwiński, Bartłomiej Dreżewski (53 Dawid Smętek), Mateusz Ostrowski (65 Jakub Jankowski), Radosław Sulecki, Marcin Tarnowski, Leszek Wisz (54 Radosław Wisz, 70 Konrad Wachowski), Jakub Trześniewski, Bartłomiej Szmyt. Trener Waldemar Czarnecki.Sparta: Jakub Srocki, Sebastian Świtała (78 Patryk Zimny), Michał Walinciak (70 Kacper Macioszek), Adrian Buś, Patryk Łasiński (46 Hubert Wesołowski), Kamil Juszczak, Michał Krygier, Przemysław Radka, Kamil Roszkowiak, Dawid Woźniak, Mateusz Głowski. Trener Cezary Danke.  (mw) Zobacz także zdjęcia z meczu Pałuczanka Żnin - Goplania Inowrocław (12.05.2018) Info z Polski - przegląd najważniejszych oraz najciekawszych informacji z kraju   10.05.2018
Dąb Barcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 (0:0)Bramki: Jakub Jankowski (70), Marcin Tarnowski x2 (90, 90+3)W rundzie jesiennej na stadionie Sparty Dąb zremisował 3:3. W rewanżu, na stadionie Dębu gospodarze wygrali 3:0. O przebiegu pierwszej połowy kibice jednej jak i drugiej strony nudzili się i to bardzo. Mecz był nudny bez fajerwerków i nie ma co się dziwić że zakończył się bez bramek. W drugiej odsłonie było już trochę lepiej choć gospodarze mający optyczną przewagę nie potrafili udokumentować zdobyciem bramki. Dopiero w 70 minucie kiedy po brzydkim faulu Mateusz Nowak z Sparty ukarany został czerwoną kartką a goście zmuszeni byli do gry w osłabieniu. Gospodarze z minuty na minutę grali pewnie spychając rywala do obrony. Po ładnej akcji i asyście Bartłomieja Szmyta bramkę dla Dębu zdobył Jakub Jankowski. Drugą i trzecią bramkę w 90 i 90+3 minucie zdobył Marcin Tarnowski. Dąb zdobywając komplet punktów już myślami jest przy kolejnym trudnym spotkaniu jaki przyjdzie rozegrać w Inowrocławiu z miejscową Goplanią.Skład Dębu: Michał Baryza, Łukasz Kaśków, Michał Węgliński, Filip Czerwiński, Bartłomiej Dreżewski (53 Dawid Smętek), Mateusz Ostrowski (65 Jakub Jankowski), Radosław Sulecki, Marcin Tarnowski, Leszek Wisz (54 Radosław Wisz, 70 Konrad Wachowski), Jakub Trześniewski, Bartłomiej Szmyt. Trener Waldemar Czarnecki.Sparta: Jakub Srocki, Sebastian Świtała (78 Patryk Zimny), Michał Walinciak (70 Kacper Macioszek), Adrian Buś, Patryk Łasiński (46 Hubert Wesołowski), Kamil Juszczak, Michał Krygier, Przemysław Radka, Kamil Roszkowiak, Dawid Woźniak, Mateusz Głowski. Trener Cezary Danke. (mw) Zobacz także zdjęcia z meczu Pałuczanka Żnin - Goplania Inowrocław (12.05.2018) Info z Polski - przegląd najważniejszych oraz najciekawszych informacji z kraju 10.05.2018 Mirosław Woźniak
Dąb Barcin - Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 (0:0)