Delecta Bydgoszcz pewnie pokonała Effectora Kielce [zdjęcia]

(STYK)
Delecta Bydgoszcz pewnie pokonała Effectora Kielce.
Delecta Bydgoszcz pewnie pokonała Effectora Kielce. Jarosław Pruss
Zgodnie z przewidywaniami w dzisiejszym meczu PlusLigi Delecta Bydgoszcz pewnie pokonała Effectora Kielce 3:0.

Delecta Bydgoszcz-Effector Kielce

Bydgoszczanie pewnie wygrali dzisiejszy mecz. W pierwszym secie uprzykrzali życie rywalom zagrywką. Zaserwowali trzy asy, często odrzucali kielczan od siatki i dominowali na parkiecie.

W drugiej partii podopieczni Piotra Makowskiego dali popis gry blokiem. Aż ośmiokrotnie zablokowali ataki rywali, dobrze prezentowali się w ataku i pewnie wygrali do 14.

Nieco więcej emocji było w trzecim secie, w którym często na prowadzeniu byli goście (8:6, 16:15, 20:18). W decydujących momentach jednak górą byli gracze Delecty.

Delecta Bydgoszcz - Effector Kielce 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
DELECTA: Konarski, Masny, Jurkiewicz, Wrona, Waliński, Antiga, Dębiec (libero) oraz Lipiński, Wiese.
EFFECTOR: Danger, Kozłowski, Warda, Zniszczoł, Penchev, Staszewski, Sufa (libero) oraz Pająk, Józefacki,Kokocińki.