Derby Chemik Moderator - Zawisza [zdjęcia mecz + otoczka]

DS
W zaległym meczu 1. kolejki IV ligi Chemik Moderator uległ Zawiszy 0:4 (0:1). Bramki dla Zawiszy strzelili: Korneliusz Sochań (44), Patryk Straszewski (63), Tomasz Żyliński (67), Tomasz Prejs (83). W pierwszej połowie to był wyrównany mecz. Jak to w spotkaniu derbowym mnóstwo było walki, głównie w środku pola, a mało klarownych akcji pod bramkami. W drugiej połowie, szczególnie w ostatnich 30 minutach dominowali niebiesko-czarni. Świetnie spisali się zmiennicy, którzy zdobyli trzy bramki. Po tym meczu zawiszanie zrównali się punktami z chemikami. Na kolejnych stronach zdjęcia z meczu Arkadiusz Wojtasiewicz
W zaległym meczu 1. kolejki IV ligi Chemik Moderator uległ Zawiszy 0:4 (0:1). Bramki dla Zawiszy strzelili: Korneliusz Sochań (44), Patryk Straszewski (63), Tomasz Żyliński (67), Tomasz Prejs (83). Po tym meczu zawiszanie zrównali się punktami z chemikami.