Do 4 grudnia zgłaszamy kandydatów na Menedżera Roku 2017

Marek Weckwerth
Marek Weckwerth
Laureaci Menedżera Roku 2016 w kategorii Mikro i Małe Przedsiębiorstwo
Laureaci Menedżera Roku 2016 w kategorii Mikro i Małe Przedsiębiorstwo Tomasz Czachorowski

Listę uczestników plebiscytu Menedżer Roku 2017 zamykamy 4 grudnia o godz. 16.00. Wybieramy najlepszych właścicieli, prezesów lub liderów przedsiębiorstw oraz instytucji (w tym samorządowych) na Kujawach i Pomorzu.

Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich tych, którym udało się przeprowadzić z sukcesem ciekawe projekty, którzy mają na koncie sukces w roku 2017. Poszukujemy osób wyjątkowych, które mogą być wzorem dla innych. Chcemy pokazać najlepsze przykłady. Jeśli znasz kogoś takiego - nie czekaj - nominuj go!

Zostań Menedżerem Roku 2017. Przyjmujemy zgłoszenia!

Kandydatury można zgłaszać za pośrednictwem ankiety znajdującej się na Strefie #Biznesu - za pomocą formularza dostępnego na stronie www.pomorska.pl/menadzer. Można to zrobić także wysyłając maila na adres: karolina. [email protected] lub [email protected]

Laureatów wybierzemy w dwóch głosowaniach: Czytelników i Kapituły Plebiscytu.

Oto skład kapituły: Krzysztof Matela - prezes Business Center Club; Marek Ciesielski - prezes Polska Press Bydgoszcz; Krzysztof Jurek- prezes Logon S.A., laureat plebiscytu Menadżer Roku 2015; Łukasz Wirwicki - dyrektor sprzedaży i marketingu Multisalon-Reiski; Jarosław Wojczakowski, wiceprezes zarządu VIVID GAMES S.A.; Dorota Leśniewska - prezes zarządu Ebud; Marcin Rybacki - general manager w firmie Helgesen Sp. z o.o.; Mirosław Ślachciak - prezes zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw.

Kto zostanie Menedżerem Roku 2017? Zgłoś się!

- Zachęcam do udziału w plebiscycie - mówi Łukasz Gliński, prezes firmy Les Higiena, który w ubiegłorocznym plebiscycie zajął trzecie miejsce w kategorii Mikro i Małe Przedsiębiorstwo. Jego firma działa w branży środków do utrzymania czystości i higieny w obiektach użyteczności publicznej.

- W ciągu ostatniego roku zwiększyliśmy obroty, pozyskaliśmy kolejnych klientów, nie tylko w naszym regionie, ale w całej Polsce - zapewnia Łukasz Gliński. - To dobry prognostyk na przyszłość. Tym bardziej, że w 2018 roku Les Higiena będzie obchodzić 25-lecie.
Firma wdrożyła programy edukacyjne w branży utrzymania czystości dla szkół i przedszkoli. Jest sponsorem żużlowców, siatkarzy, sportowych grup młodzieżowych. Zaopatruje w artykuły do utrzymania czystości i higieny hospicja i domy opieki.

Łukasz Gliński cieszy się także z sukcesu przygotowanej przez niego (i Bydgoskie Stowarzyszenie Kajakowe „Binduga”) we wrześniu tego roku pierwszej edycji „Kayakmanii” w Pieczyskach nad Zalewem Koronowskim, ogólnopolskiej imprezy kajakowej, której towarzyszyły imprezy sportowe, rekreacyjne i kulturalne. Na „Kayakmanię” przyjechał sam Aleksander Doba, trzykrotny pogromca Atlantyku w samotnych rejsach kajakowych.

Pan Łukasz jest byłym wyczynowym kajakarzem, a teraz pływa turystycznie i rekreacyjnie. I już przygotowuje drugą edycję „Kayakmanii”.

Wideo