Kto zostanie Menedżerem Roku 2017? Zgłoś się!

Marek Weckwerth
Marek Weckwerth
Marek Gotowski, prezes bydgoskiej firmy "Gotowski"
Marek Gotowski, prezes bydgoskiej firmy "Gotowski" Lucyna Talaśka - Klich
Termin zgłaszania kandydatów do Menedżera Roku 2017 wydłużamy do 28 listopada - do godz. 16.00. Głosowanie na kandydatury rozpocznie się 1 grudnia i potrwa do 22 grudnia do godz. 21.00.

Zatem wciąż zapraszamy do udziału w corocznym plebiscycie "Gazety Pomorskiej", w którym wybieramy najlepszych właścicieli, prezesów lub liderów przedsiębiorstw oraz instytucji (w tym samorządowych) na Kujawach i Pomorzu (wszędzie tam, gdzie ukazuje się "Gazeta Pomorska").

Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich tych, którym udało się przeprowadzić z sukcesem ciekawe projekty, którzy mają na koncie jakiś sukces w roku 2017. Poszukujemy osób wyjątkowych, które mogą być wzorem dla innych. Chcemy pokazać najlepsze przykłady. Jeśli znasz kogoś takiego - nie czekaj - nominuj go!

Menedżer Roku 2016. Zwycięzcy wybrani przez Czytelników

Kandydatury można zgłaszać za pośrednictwem ankiety znajdującej się na Strefie Biznesu - za pomocą formularza dostępnego na stronie www.pomorska.pl/menadzer. Można to zrobić także wysyłając maila na adres :karolina.
[email protected] lub [email protected]

Kandydatów zaprezentujemy na łamach "Pomorskiej". Laureatów wybierzemy w dwóch głosowaniach: Czytelników i Kapituły Plebiscytu.

I Ty możesz zostać Menedżerem Roku 2017. Zgłoś się!

Zgłaszajcie takich ludzi, każdego kto ma do zaprezentowania coś ciekawego! Szczegóły naszego plebiscytu znajdziecie na stronie: www.pomorska.pl/
menadzer.

Jednym z laureatów plebiscytu w minionych latach i członkiem Kapituły ubiegłorocznego plebiscytu był Marek Gotowski, prezes firmy "Gotowski" w Bydgoszczy.

- Zachęcam menedżerów z całego regionu do udziału w tegorocznym plebiscycie - mówi Marek Gotowski. - Gospodarka rozwija się, także "moja" branża budowlana. To cieszy, ale wzrastają też ceny usług i samych materiałów budowlanych. Brakuje rąk do pracy. Co prawda te braki uzupełniają pracownicy z Ukrainy, ale to wciąż za mało. I żal, że wykształceni w Polsce młodzi ludzie wyjeżdżają za pracą na Zachód. To jest oczywiście problem makro- całego naszego kraju. Trzeba się zastanowić co zrobić, aby ich zmotywować do zostania w Polsce.

Firma "Gotowski" uczestniczy w kilku przetargach na inwestycje budowlane. Teraz buduje most na Warcie w Międzychodzie i stawia wiadukty na kujawsko-pomorskim odcinku drogi ekspresowej S5 Jaroszewo - Szubin. To 15 nowych wiaduktów i modernizacja 5 kolejnych.

Wideo