Niezręczna sytuacja na gali
We wtorek odbyła się gala rozdania nagród „Bestsellery Empiku 2022”. Wśród nagrodzonych znalazł się film „Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej, a którego Doda była producentką kreatywną. Obie panie wyszły na scenę, by odebrać statuetkę, ale tylko Sadowskiej pozwolono na wypowiedź. Doda zapytała prowadzących galę, czy może coś powiedzieć, ale najwidoczniej nie dostała pozwolenia, bo zdezorientowana zeszła ze sceny.
Ta dziwna i niezręczna sytuacja oburzyła artystkę, co wyraziła na swoim Instagramie.
„TVN zachował się bardzo brzydko… ale skupmy się na pozytywnych emocjach” – napisała.
Dodzie nie pozostało nic innego, jak podziękowania za nagrodę złożyć w mediach społecznościowych. „Dziękuje wszystkim, którzy tworzyli ten obraz i ludziom za tak niesamowitą frekwencję w kinach” – napisała piosenkarka.
Konflikt Dody z TVN-em
Dorota Rabczewska już od kilku lat nie ma dobrych relacji ze stacją TVN. W programie „Na językach”, którego prowadzącą była Agnieszka Wozniak-Starak, wyemitowano materiał o rodzinie piosenkarki. Padły w nim stwierdzenia, że ojciec Dody „szasta materiałem genetycznym, gdzie popadnie”, co doprowadziło do kilkuletniej batalii w sądzie między nią a stacją. Sprawę wygrała finalnie piosenkarka, a jej tata został publicznie przeproszony przez TVN.
