https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dom Dziennego Pobytu w Inowrocławiu powitał lato [zdjęcia]

red
Dom Dziennego Pobytu "Życzliwa Przystań" zorganizował coroczne spotkanie z okazji powitania lata. Motywem przewodnim był dziki zachód. Pensjonariusze w strojach kowbojskich wystąpili z programem wokalno-tanecznym. Następnie była zabawa i konkursy. Uczestnicy rywalizowali między innymi w konkurencji: dojenie krowy.
Dom Dziennego Pobytu "Życzliwa Przystań" zorganizował coroczne spotkanie z okazji powitania lata. Motywem przewodnim był dziki zachód. Pensjonariusze w strojach kowbojskich wystąpili z programem wokalno-tanecznym. Następnie była zabawa i konkursy. Uczestnicy rywalizowali między innymi w konkurencji: dojenie krowy. Nadesłane/Dom Dziennego Pobytu
Dom Dziennego Pobytu "Życzliwa Przystań" zorganizował coroczne spotkanie z okazji powitania lata. Motywem przewodnim był dziki zachód.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska