Domowa porażka Unii Drobex Solec Kujawski. KP Starogard Gdański okazał się lepszy [zdjęcia z meczu i trybun]

Daniel Ludwiński
Unia Drobex Solec Kujawski poniosła domową porażkę 1:2 (0:0) z KP Starogard Gdański. Goście zapewnili sobie zwycięstwo dopiero w końcówce. Arkadiusz Wojtasiewicz

W ostatnich tygodniach piłkarze z Solca wyraźnie lepiej radzą sobie w meczach wyjazdowych - poza domem wygrali trzy kolejne spotkania z rzędu. U siebie Unia Drobex jeszcze ani razu (!) nie mogła natomiast cieszyć się z dopisania do swojego dorobku kompletu punktów i w sobotnie popołudnie ten stan rzeczy nie uległ zmianie.

Domowa porażka Unii Drobex Solec Kujawski. KP Starogard Gdań...

Po bezbramkowej pierwszej połowie meczu z KP wydawało się jednak, że uniści będą w stanie przełamać kompleks własnego boiska. W 64. minucie bramkę na 1:0 zdobył bowiem Mateusz Zbiranek, który tym samym kontynuuje swoją dobrą passę strzelecką - to już jego trzecie trafienie w bieżącym miesiącu.

Niestety, niespełna kwadrans później był już remis, a tuż przed upływem regulaminowego czasu gry gospodarze stracili drugiego gola i ostatecznie nie zdobyli nawet punktu.

Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 1:2 (0:0)
Mateusz Zbiranek (64) - Patryk Moskiewicz (77), João Criciúma (89)