48-letni mężczyzna najpierw połączył się z pogotowiem, aby powiedzieć, że ktoś nieznajomy zapukał do jego drzwi, później uznał za konieczne poinformowanie policji o tym, że wie, gdzie sprzedawane są narkotyki, a na koniec zadzwonił, żeby zapytać, czy księżyc jest w kwadrze.
Dzwonił na 911 pytać się o położenie księżyca
Onet.plPolicja aresztowała mieszkańca Florydy, który kilkakrotnie dzwonił na numer alarmowy 911, aby rozmawiać o mało istotnych sprawach.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.