Elana Toruń pokonała Zagłębie Sosnowiec! [zobacz zdjęcia]

(STYK)
Elana Toruń dobrze rozpoczęła marsz do pierwszej ligi. Podopieczni Dariusza Durdy pokonali na własnym boisku Zagłębie Sosnowiec 2:0.

Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec

Dwie bramki dla toruńskiej ekipy strzelił Damian Sędziak. Nowy napastnik zespołu pierwszą bramkę strzelił 17. minucie, kiedy to wykorzystał podanie Tomasza Grudnia, który wcześniej popisał się efektownym rajdem prawą stroną boiska.

Na drugiego gola nielicznie zgromadzona na stadionie publiczność czekać musiała do 42. minuty, gdy Sędziak wykorzystał nieporozumienie obrońców Zagłębia.

W doliczonym czasie gry sosnowiczanie strzeli honorowego gola.

Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec 2:1
ELANA: Kryszak - Zamiatowski, Czarnecki (34. Malczak), Więckowski - Wróbel - Mądrzejewski (60.Młodzieniak), Sobolewski, Mikołajczak, Grudzień (71. Zamara) - Sędziak, Lewandowski (89.Żbikowski).