Elana Toruń przegrała z GKS-em Tychy!

(TOM), (ARKL)
straciła bramkę w ostatnich minutach meczu. Wcześniej miała kilka okazji, by wyjść na prowadzenie. fot. Lech Kamiński
Zespół Elany Toruń poległ na własnym boisku. Torunianie przegrali 0:1 z GKS-em Tychy.

Elana Toruń - GKS Tychy

Elana Toruń - GKS Tychy 0:1 (0:0)
Bramka: Krzysztof Bizacki (87, karny)
ELANA: Bebłowski - Bartkiewicz, Czarnecki, Więckowski, Wróbel - Mikołajczak (72. Zamiatowski), Młodzieniak, Świderek (76. Mądrzejewski), Sędziak - Kaplarny (82. Lewandowski)- Iheanacho (58. Zamara).

Żółto-niebieskich w tym spotkaniu poprowadził Artur Dzięgiel, asystent Dariusza Durdy, który w tym tygodniu pożegnał się z Elaną. Torunianie nie radzili sobie najlepiej w sobotnim meczu - tylko kilkukrotnie zagrozili bramce tyszan, a w ostatnich minutach stracili gola po kontrowersyjnym rzucie karny. "Jedenastkę" na bramkę zamienił doświadczony Krzysztof Bizacki.