Elektryk Maximus Broker drużynowym mistrzem Polski juniorów

Konrad Kulpa świetnie spisał się w turnieju drużynowym.
Konrad Kulpa świetnie spisał się w turnieju drużynowym. archiwum
Torunianie zdobyli pierwsze złoto na mistrzostwach Polski juniorów. W niedzielę będą kolejne?

Gospodarze turnieju w hali "spożywczaka" przy ul. Grunwaldzkiej nie mieli konkurencji i pewnie obronili złoto sprzed roku. Drużyna w składzie Jakub Dyjas, Konrad Kulpa i Paweł Piotrowski w eliminacjach nie straciła punktu i po 3:0 pokonała KSTS Krosno, Dwunastkę Łódź i Sygnał Lublin.

W półfinale Elektryk Maximus Broker pokonał 3:1 MRKS Gdańsk, w finale również 3:1 GLKS Nadarzyn.

Blisko medalu byli także pingpongiści LUKS Chełmno (Mateusz Dzikowski, Kamil Szczuka, Marcin Woskowicz), którzy przegrali 1:3 mecz o brązowy medal z MRKS Gdańsk

W sobotę rozpoczął się turniej główny singla, debla i miksta. W niedzielę od 9.00 zaplanowano finały. Torunianie liczą na kilka kolejnych medali.