FC Barcelona - AC Milan 4:0. Bramki na YouTube [WIDEO]

Redakcja
Paweł Skraba
W meczu Ligi Mistrzów FC Barcelona pokonała AC Milan 4:0. Bramki z tego meczu można obejrzeć już między innymi na portalu YouTube.

Porażka Barcelony w Mediolanie 0:2 była bodaj największą niespodzianką tegorocznej Ligi Mistrzów.

Fanów katalońskiej "jedenastki" nie tyle nawet zmartwił wynik, ile styl gry i bezradność zespołu na San Siro.
Nic więc dziwnego, że już dawno nie było tak wielkiej mobilizacji sił w Barcelonie. Rewanż podopieczni Tito Vilanovy (a raczej jego asystenta Jordiego Roury) rozpoczęli imponująco. Już w 5 minucie gola strzelił Messi, który w lidze hiszpańskiej właśnie popisał się serią 17 kolejnych spotkań z bramką na koncie.
Przed przerwą było już 2:0 i znowu Messi ograł obrońców Milanu. Goli mogło paść zresztą więcej. Gospodarze posadali piłkę przez prawie 75 proc. czasu gry w I połowie.

Problemem Milanu była zbyt wielka ufność w żelazną defensywę. Włosi zaczęli atakować dopiero, gdy przegrywali 0:3, ale wtedy było już za późno.