Ferie w powiecie chełmińskim - są propozycje dla dzieci i...

  Ferie w powiecie chełmińskim - są propozycje dla dzieci i młodzieży

  Monika Smól

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Oferta zajęć na ferie będzie duża, ale wiele dzieci marzy jednak o białym szaleństwie

  Oferta zajęć na ferie będzie duża, ale wiele dzieci marzy jednak o białym szaleństwie ©archiwum GP

  Od poniedziałku w naszym województwie rozpoczynają się ferie zimowe. Uczniowie, podczas kilkunastu wolnych dni, będą mogli skorzystać z różnych atrakcji organizowanych w ich miejscowościach.
  Oferta zajęć na ferie będzie duża, ale wiele dzieci marzy jednak o białym szaleństwie

  Oferta zajęć na ferie będzie duża, ale wiele dzieci marzy jednak o białym szaleństwie ©archiwum GP

  Biblioteka - Pracownia Kultury przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kuźnia Inicjatyw Lokalnych przygotowała dla mieszkańców atrakcje na ferie. Oferta jest częściowo odpłatna. W poniedziałek o godz. 10 zaplanowano zajęcia kreatywne i kulinarne i pizza party. We wtorek z kolei odbędzie się turniej Fifa18 i animacje - od godz. 12.30. Dzień później o godz. 10 rozpoczną się zajęcia warsztatowe KILL (odpłatne) i o godz.
  13 - turniej w dwa ognie. Na 17 stycznia zaplanowano turniej darta o godz. 12, a na zakończenie tygodnia - w piątek o godz. 11 wyjazd do Mega Hoplandu (odpłatny). 21 stycznia o godz. 10 odbędą się zajęcia plastyczne, a o godz. 13 - animacje w świetlicach.

  Lech Wałęsa spotkał się z mieszkańcami Chełmna. O czym mówił były prezydent RP? [zdjęcia]

  Dzień później o godz. 10 zaplanowano animacje, a 23 stycznia - od godz. 10 zajęcia warsztatowe KILL (odpłatne) i seans filmowy od godz. 14. W czwartek o godz. 11 chętni będą mieli okazję wybrać się do Parku Wodnego w Świeciu (odpłatnie), a na koniec 24 stycznia o godz. 10 wziąć udział w animacjach i seansie filmowym dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.

  W Chełmińskim Domu Kultury zajęcia potrwają od 14 do 25 stycznia.
  We wtorki i środy (godz. 12-14) będzie można trenować taniec break-dance. We wtorki i czwartki (11- 13) odbędą się zajęcia plastyczne i zajęcia szachowe (11-14). Od 14 do 16 stycznia (12-14) potrwają warsztaty tanecz-no-ruchowe, a 15 i 16 stycznia (13-15) - teatralne. Kreatywne warsztaty zaplanowano 18 stycznia (12-13). Będzie malowanie szkolnego worka (koszt 15 zł).


  Poranki filmowe, wycieczki i warsztaty będa w gminie Unisław. Od poniedziałku ruszają zajęcia feryjne w Gminnym Ośrodku Kultury.

  Do piątku, od godz. 10.30 do 14 zaplanowano ciekawe propozycje, m.in. kreatywne zabawy, zajęcia cyrkowe, angielski na wesoło, poranki filmowe, wycieczki, warsztaty ceramiczne, zabawy pamięciowe i spektakl. Będa też dwie wycieczki do kina i Centrum Nowoczesności w Toruniu. Zapisy - są pod nr tel. 56 68 68 734. Ilość miejsc ograniczona.


  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej