Galę Sportu w Chełmnie. Nagrodzono sportowców i trenerów

    Galę Sportu w Chełmnie. Nagrodzono sportowców i trenerów

    opr. (mona)

    Gazeta Pomorska

    Aktualizacja:

    Gazeta Pomorska

    Zwycięzcy w kategorii senior

    Zwycięzcy w kategorii senior ©(mona)

    VIII Powiatową Galę Mistrzów Sportu zorganizowano w sali koncertowej Państwowe Szkoły Muzycznej w Chełmnie.
    Zwycięzcy w kategorii senior

    Zwycięzcy w kategorii senior ©(mona)

    O oprawę artystyczną zadbał zespół Gabinet Doktora Caligari w składzie: Agnieszka Kensik - wokalistka, Adam Jurzysta - gitara, Bartosz Kącki - gitara oraz Grzegorz Kleszczyński - perkusja.

    Nagrodzeni

    Sport młodzieżowy:

    1. Mikołaj Brylewski - bramkarz UKS "Szkółka Piłkarska" Chełmno członek reprezentacji województwa kujawsko-pomorskiego, która zdobyła tytuł Mistrza Polski.
    2. Mateusz Bylica - MLKS "Nadwiślanin" Chełmno: mistrz okręgu w biegu na 3000 m, zdobywca 5 miejsca na Halowych Mistrzostwach Polski juniorów na 2000m, 5 zawodnik Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na 3000m.
    3. Monika Cieślewicz - Stowarzyszenie Sportów Wodnych "Dragon" w Chełmnie:
    trzykrotna srebrna oraz trzykrotna brązowa medalistka Mistrzostw Europy w kategoriach junior open i junior mixed, srebrna i brązowa medalistka Mistrzostw Polski, brązowa medalistka Długodystansowych Mistrzostw Polski Juniorów w kategorii open mikst.
    4. Martyna Dziadkowiec - LUKS Chełmno: srebrna medalistka Mistrzostw Polski kadetek w mikście, brązowa medalistka Mistrzostw Polski kadetek w deblu, 5 miejsce na Mistrzostwach Polski kadetek indywidualnie, 3 złote medale na Mistrzostwach Województwa kadetek - indywidualnie, drużynowo, debel, srebrna medalistka Mistrzostw Województwa kadetek w mikście.
    5. Kacper Grajewski - Klub Motorowy "WISŁA": pierwszy wicemistrz Pucharu Polski w klasie Junior Cross Country.
    6. Jakub Kołodko - Młodzieżowy Chełmiński Klub Koszykówki: zawodnik reprezentacji województwa kujawsko-pomorskiego, która zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski w kategorii młodszych kadetów, mistrz województwa w drużynie kadetów.
    7. Paulina Miszczak - Chełmiński Klub Karate Kyokushin: mistrzyni Polski Juniorek w Kumite w kategorii open.
    8. Jakub Ossowski - MLKS "Nadwiślanin" Chełmno: 5 miejsce na Mistrzostwach Polski juniorów w biegu na 3000m z przeszkodami, dwukrotny złoty medalista Mistrzostw Polski LZS: na 2000m z przeszkodami i na 3000m.
    9. Paweł Pasiński - MLKS "Nadwiślanin" Chełmno: brązowy medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w rzucie dyskiem, rekordzista okręgu, członek kadry Polski juniorów, 5 wynik w Europie i 9 na świecie w rzucie dyskiem o wadze 1,5kg, złoty medalista Igrzysk LZS.
    10. Bartosz Piotrowski - "Unisław Team" jako reprezentant województwa kuj.-pom. zdobył tytuł wicemistrza Polski w kategorii U-14, uznany za najlepszego bramkarza w tej kategorii wiekowej, z drużyną klubową w kategorii U-16 zajął 5. miejsce w Mistrzostwach Polski.

    Trenerzy roku

    - Jan Kensik - trener w Miejskim Ludowym Klubie Sportowym "Nadwiślanin" Chełmno i Ludowym Uczniowskim Klubie Sportowym LUKS Grubno,
    - Krzysztof Krause - trener drużyny Rugby Klub Unisław - mistrza ekstraligi w rugby siedmioosobowym

    Kategorii senior:

    1. Dawid Antoszewski - MLKS "Nadwiślanin" Chełmno: złoty medalista w rzucie dyskiem na Igrzyskach Młodzieży LZS.
    2. Kazimierz Bajer - LUKS Chełmno: brązowy medalista Mistrzostw Województwa seniorów indywidualnie, brązowy medalista Mistrzostw Województwa seniorów w deblu, brązowy medalista Mistrzostw Województwa seniorów w mikście.
    3. Rafał Baranowski - Klub Sportowy "Chełminianka" Chełmno: środkowy pomocnik i reżyser gry beniaminka IV ligi, drużyny, która najpierw uzyskała awans, a następnie z powodzeniem występuje w wyższej klasie rozgrywkowej.
    4. Piotr Gross - Klub Sportowy "Chełminianka" Chełmno: król strzelców ligi okręgowej, czołowy strzelec IV ligi w grupie kujawsko-pomorskiej.
    5. Karol Knap - Klub Motorowy WISŁA: pierwszy wicemistrz Polski w Cross Country, w klasie E2/E3 - Open.
    6. Szymon Krause - skrzydłowy Rugby Klub Unisław: zdobywca tytułu Mistrza Ekstraligi Rugby siedmioosobowego, w sezonie 2009/2010 r., uzyskał tytuł najlepszego zawodnika turnieju finałowego.
    7. Agnieszka Moskal - Uchwat LUKS Chełmno: najlepsza zawodniczka I ligowej drużyny LUKS Chełmno, jedna z najlepszych zawodniczek I ligi w kraju - 9 pozycja na 64 sklasyfikowane.
    8. Mateusz Mrowca - skrzydłowy Rugby Klub Unisław: zdobywca tytułu Mistrza Ekstraligi Rugby siedmioosobowego w sezonie 2009/2010 r., od 2010r. podstawowy zawodnik reprezentacji Polski.
    9. Michał Okoński - Chełmiński Klub Karate Kyokushin: zdobywca 3 miejsca na Mistrzostwach Polski Seniorów w Kata.
    10. Tomasz Zawadzki - Chełmiński Klub Karate Kyokushin: brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów w Kumite kategoria powyżej 90kg.

    Więcej zdjęć z gali sportu - w dziale foto


    Czytaj e-wydanie »

    Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Nasze Dobre 2018