Gimnazjaliści łowili ryby podczas VIII mistrzostw w wędkarstwie spławikowym w Żninie [zobacz zdjęcia]

(szym)
VIII mistrzostwa Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żninie w wędkarstwie spławikowym.
VIII mistrzostwa Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żninie w wędkarstwie spławikowym. Szymon Cieślak
W miniony weekend odbyły się VIII mistrzostwa Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żninie w wędkarstwie spławikowym. W zawodach wzięło udział czternastu uczniów i pięć osób dorosłych. W kategorii uczniowskiej pierwsze miejsce zajął Norbert Romel, który zdobył 3020 punktów. Drugie miejsce należy do Krzysztofa Konarskiego (1940 pkt), a na trzecim zawody ukończył Marcel Bauza (1180 pkt). W starszej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajął Marcin Ostrowski (5340 pkt). Drugie miejsce należy do Waldemara Brelińskiego (1140 pkt), na trzecie do Jacka Antkowiaka (800 pkt). Czwarte miejsce z liczbą 760 zdobytych punktów zajęła Krystyna Ludwiczak, jedyna kobieta startująca w zawodach.

W zawodach wzięło udział czternastu uczniów i pięć osób dorosłych.

W kategorii uczniowskiej pierwsze miejsce zajął Norbert Romel, który zdobył 3020 punktów. Drugie miejsce należy do Krzysztofa Konarskiego (1940 pkt), a na trzecim zawody ukończył Marcel Bauza (1180 pkt).

W starszej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajął Marcin Ostrowski (5340 pkt). Drugie miejsce należy do Waldemara Brelińskiego (1140 pkt), na trzecie do Jacka Antkowiaka (800 pkt).

Czwarte miejsce z liczbą 760 zdobytych punktów zajęła Krystyna Ludwiczak, jedyna kobieta startująca w zawodach.