https://pomorska.pl
reklama

GMINA BRUSY Ziemia Zaborska ma nowe władze

Maria Eichler
W Leśnie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Stowarzyszenia "Ziemia Zaborska". W tym dniu do stowarzyszenia wstąpiło 29 nowych członków.

Podczas zebrania wybrany został nowy zarząd. Prezesem stowarzyszenia został Dariusz Meller, członkami zarządu: - Tomasz Ostrowski, Halina Skwierawska, Robert Frymark, Wojciech Brzeziński, Przemysław Wojciechowski, Kazimierz Słomiński, Arkadiusz Adamczyk.

Zarząd stowarzyszenia pragnie pogratulować zawodnikom "Gromu" Leśno awansu do klasy "A". Dziękuje również wszystkim sponsorom i kibicom za wspieranie drużyny w rozgrywkach piłkarskich.Stowarzyszenia "Ziemia Zaborska" w Leśnie zaprasza wszystkich mieszkańców, organizacje Leśna, a także stowarzyszenia i organizacje z gminy Brusy do wspólnego działania i współpracy.

Wybrane dla Ciebie

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska