Golub-Dobrzyń. 7:2 dla władzy, piłkarze w sutannach już chcą rewanżu

MAP
Golubsko-dobrzyński Orlik gościł wyjątkowych piłkarzy - na kilka godzin urzędnicy wstali zza biurek, a księża opuścili konfesjonały.

Przez pierwsze minuty grali w służbowych strojach.

- Mecz był bardzo wyrównany - przyznaje Roman Tasarz, burmistrz miasta i kapitan drużyny Samorządowców. - Kopiemy od kilku lat, księża naprawdę zaskoczyli nas swoimi umiejętnościami.

Rozgrywki trwały 2 x 25 minut.
Pierwsza połowa skończyła się remisem 2:2. Dopiero w ostatnich minutach drugiej połowy księża wyraźnie osłabli i ostatecznie polegli 7:2.
Poprosili już o rewanż.

Integracyjnej zabawie towarzyszyła licytacja na rzecz miejscowej świetlicy środowiskowej - udało się zebrać 510 zł.