Grudziądz: Koszykarski Mecz Gwiazd gimnazjalistek wygrało Południe

(marz)
W tym roku w Meczu Gwiazd grudziądzkich gimnazjalistek lepsze okazały się dziewczyny z Południa. Pokonały Północ 51:36.

51 POŁUDNIE
36 PÓŁNOC
PÓŁNOC (Gimnazja 3,4,7,8 i9). trener : Arkadiusz Langowski (G-8).
POŁUDNIE (Gimnazja 1,2,5,12,6) trener : Marlena Wawrzyniak (G-12)

W tym roku poziom meczu był wyrównany. Po pierwszej kwarcie jeszcze był remis 11:11, ale mecz zakończył się 51:36 dla Południa.

Sędziowali arbitrzy z licencjami: Bronisław Józefowicz i Henryk Pawłowski.

Najskuteczniejszą zawodniczką północy była Anna Bieniaszewska z G-12, która zdobyła 12 pkt. Najwięcej punktów dla Południa wywalczyła Katarzyna Kiejdrowska z G-6 (16 pkt).

Wyniki konkursu rzutów za 3 pkt. : 1. Maja Henzel (G-6), 2. Arleta Wiśniewska (G-7), 3. Beata Myszkowska (G-3).

Konkurs rzutów wolnych wygrała Katarzyna Kiejdrowska (G-6) , 2. była Marzena Neumann (G-4) , a 3. Anna Bieniaszewska (G-7).

Miedzy kwartami meczu były pokazy tanców Grupy Podwyższonego Ryzyka z Ogniska Pracy Pozaszkolnej, prowadzonej przez Barbarę Polak.