Sąd uwzględnił wniosek zambrowskiej prokuratury, która wnioskowała o 3-miesięczny areszt wobec 18-latka.
Mieszkaniec pow. zambrowskiego usłyszał zarzut zgwałcenia 13-letniej dziewczynki. Do zdarzenia miało dojść 4 września br. Z relacji nastolatki wynika, że brat koleżanki - pod pretekstem rozmowy - zwabił ją do lasu, zakneblował usta i zgwałcił.
13-latka opowiedziała o tym matce dopiero po blisko 2 tygodniach. Kobieta złożyła zawiadomienie na policję. Mundurowi zatrzymali 18-latka w niedzielę 17 września.
Za wykorzystanie seksualne osoby poniżej 15. roku życia grozi kara co najmniej 2 lat więzienia.
Niech mi ktoś mądry powie co robić gdy 18 latek jest nękany i molestowany przez 3 dziewczyny też 18 letnie i przez to boi się chodzić do szkoły. Wątpię, żeby one same to wymyśliły raczej ktoś je do tego namawia. Nie wiem on ma zgłosić to na policję czy co? Bo szkoda zawalać naukę przez kilka złośliwych i zboczonych panienek, z którymi wcale nie chce mieć do czynienia. Z drugiej strony czy dorosły mężczyzna ma takie same prawa jak kobieta i czy policja w ogóle się takim czymś zajmuje?Czy lepiej iść do dyrekcji czy może syn powinien zmienić szkołę?
r
roxi
I znaszych podatków jeszcze go utrzymywać!!!! takiego rudzielca!!!!!-a kulka w łep--!!!!Zamiast żałobę po ojcu jakoś przeżyć to on dziecko gwałci!!!To psychol był od małego!!!
K
Krzysztof Dymkoiwski
czego piszecie glupoty matka tej dziewczynki poprosiła mnie o pomoc jako łowcę , powaidomiłem wtedy w nocy KGP Warszawa i juz rano Policja byla u matki a druga policja zatrzymała zboka . teraz jestem w Polsatem na zdjeciach bede w warszawie w piatek piszcie prawde , a nie bzdury bo jak polsat wyemituje material wyjdziecie na nie solidne media
Pozdrawiam Łowca Pedofilów
Krzysztof Dymkowski telefon 690952436
s
suw
najpierw wykastrowac glaba a potem na drzewo!
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl