II Bieg Souvre przez Solanki w Inowrocławiu [zdjęcia]

Dariusz Nawrocki
Prawie 400 zawodników wzięło udział w II Biegu Souvre w Inowrocławiu na 5 i 10 kilometrów. Trasa wiodła malowniczymi alejkami Parku Solankowego. Najszybciej 5-kilometrowy odcinek z czasem 00:15:40  pokonał Paweł Ochal. Drugi był Bartosz Kotłowski z Ostromecka, a trzeci - Viachesław Antoniuk z Bydgoszczy. Bieg na 10 kilometrów zdominowali Kenijczycy. Pierwszy na mecie z czasem 00:31:26 zameldował się Kyeva Cosmas Mutuku, a drugi - Nduva Boniface Wambua. Brązowy medal zdobył Andrzej Rogiewicz z Grudziądza.Był to bieg charytatywny. Organizatorzy z Fundacji Souvre pomogą w tym roku dzieciakom z domów dziecka oraz osobom z rozległymi poparzeniami ciała, których marzeniem jest powrót do pełnej sprawności fizycznej.
Prawie 400 zawodników wzięło udział w II Biegu Souvre w Inowrocławiu na 5 i 10 kilometrów. Trasa wiodła malowniczymi alejkami Parku Solankowego. Najszybciej 5-kilometrowy odcinek z czasem 00:15:40 pokonał Paweł Ochal. Drugi był Bartosz Kotłowski z Ostromecka, a trzeci - Viachesław Antoniuk z Bydgoszczy. Bieg na 10 kilometrów zdominowali Kenijczycy. Pierwszy na mecie z czasem 00:31:26 zameldował się Kyeva Cosmas Mutuku, a drugi - Nduva Boniface Wambua. Brązowy medal zdobył Andrzej Rogiewicz z Grudziądza.Był to bieg charytatywny. Organizatorzy z Fundacji Souvre pomogą w tym roku dzieciakom z domów dziecka oraz osobom z rozległymi poparzeniami ciała, których marzeniem jest powrót do pełnej sprawności fizycznej. Dariusz Nawrocki
Prawie 400 zawodników wzięło udział w II Biegu Souvre w Inowrocławiu na 5 i 10 kilometrów. Trasa wiodła malowniczymi alejkami Parku Solankowego.