https://pomorska.pl
reklama

Inowrocław. Targi dla tych, którzy chcą stanąć na ślubnym kobiercu

(FI)
Fot. Dominik Fijałkowski
Już po raz trzeci inowrocławska Aleja Piękności organizuje, pod prasowym patronatem "Gazety Pomorskiej" Targi Ślubne. Odbędą się one 28 bm., w hali w widowiskowo-sportowej.

To impreza przeznaczona dla narzeczonych i ich rodziców. Podczas targów będą mieli oni okazję poznać szeroką ofertę firm z branży ślubnej i weselnej.

A będzie w czym wybierać. W tegorocznej imprezie uczestniczyć ma znacznie więcej firm niż w dwóch poprzednich. O wiele większa będzie też powierzchnia wystawowa. Stoiska znajdować się będą nie tylko w hali, ale również w bocznych holach.

Odwiedzające je osoby będą miały okazję obejrzeć tam najmodniejsze suknie ślubne i wieczorowe, modę męską, eleganckie dodatki, bukiety ślubne, wyjątkowe dekoracje i aranżacje. Nie zabraknie ofert fotografów i stylistów.

Przyszli małżonkowie będą mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, którymi są: usługi fotograficzne, nauka tańca, zaproszenia na weekendy dla dwojga, bukiety ślubne, dekoracje sal weselnych i kościołów i 50-procentowe rabaty na inne usługi ślubne i weselne. Więcej informacji na temat targów pod numerem tel. 605-235-245.

Biznes

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

215 zł miesięcznie za nadciśnienie. W tych sytuacjach możesz otrzymać zasiłek

215 zł miesięcznie za nadciśnienie. W tych sytuacjach możesz otrzymać zasiłek

Skrzydłokwiat po tym zakwitnie bujnie i wystrzeli mnóstwem nowych, młodych liści

NOWE
Skrzydłokwiat po tym zakwitnie bujnie i wystrzeli mnóstwem nowych, młodych liści

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska