Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Około 400 zawodników wzięło udział w finałowym biegu w...

IV Finał Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Gniewkowie [zdjęcia]

Około 400 zawodników wzięło udział w finałowym biegu w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego z Rojewa do Gniewkowa.

Pierwszy na mecie z czasem 32 minut i 29 sekund zameldował się Kamil Nartowski z Torunia. 13 sekund później na gniewkowski Rynek wpadł Damian Piernikowski z Lubania. Trzeci był Bartosz Wiligalski z Pigży.

Łukasz Jurek, najlepszy z biegaczy powiatu inowrocławskiego był 13. Na 52. pozycji uplasował się Krzysztof Murawski, najszybszy tego dnia mieszkaniec Gniewkowa. Pierwsze miejsce wśród pań zajęła Andżelika Dzięgiel z Torunia. Wyprzedziło ją tylko 19 panów.

Gniewkowski bieg był piętnastym, ostatnim w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Tym samym poznaliśmy triumfatorów całego cyklu. Zwyciężył Kamil Nartowski z Torunia, przed Damianem Piernikowskim z Lubania oraz Bartoszem Wiligalskim z Pigży.

Dla kibiców oczekujących na biegaczy organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Były konkursy z nagrodami, występy artystyczne uczniów z Szadłowic i Kijewa oraz pokazy grupy cyrkowej AKT Show z Chełmży.