https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jerzy Owsiak w Bydgoszczy: Mam wrażenie, że w mojej fundacji pracują same kobiety z brodą [wideo]

Witold Opic
Jerzy Owsiak był gościem panelu poprzedzającego galę "Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2013".

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

k
księgowy
Zwolennikom dyrygenta Owsiaka polecam Matka Kurka -blog .  Tu  można dowiedzieć się na temat rozbiezności rozliczeniowych WOŚP  oraz  o dziwnym przepływie pieniędzy zbieranych do puszek  . Toczący się proces z powództwa Owsiaka przeciwko blogerowi   w SR w Złotoryi  obnaża i podważa  coraz mocniej  wiarygodność kaięgową rozliczeń WOŚP . Można też  dowiedzieć się  co to jest  i do czego służy Owsiakom  - "ZŁOTY MELON " i " MRÓWKA CAŁA " . Polecam.....spojżeć na schyłek orkiestry .
m
miesz....
OWSIK TO TAKI PASOŻYT !
u
u.o.
chcemy wiedzieć, czy prawdą jest, że dwie córki Owsiaka studiują na prywatnychuniwersytetach w USA, gdzie miesięczny koszt pobytu, wraz z opłatami,jest rzędu kilkudziesięciutysięcy USD. Niech pan Owsiak potwierdzi lub zaprzeczy!! jeżeli jest to prawda, niech wyjaśniskąd ma na to pieniądze??Dlaczego pan Owsiak gardzi polskim systemem oświaty,posyłając córkina studia do USA?? Zawsze deklarował,że jest wielkim patriotą, chce wiele zrobić dla kraju, a tymczasemwysyła córki do USA, za ciężkie pieniądze !!Gdzie jest jego patriotyzm?? Wszak przyjął, z rąkprezydentów,wszelkie możliwe odznaczenia ,krzyże i medale!!
z
ziutek
Gorszy od ciebie?
a
asasaaaa
JaKA KUrde kobita z broda, może i ma brodę ale na dole, toś to facet w damskich fatałąszkach- jakiś tranwestyta czy zboczeniec.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska