Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Jest praca w Gazecie Pomorskiej

autor
Gazeta Pomorska w związku z rozbudową Działu Sprzedaży prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży/Konsultanta

Chcesz pracować wśród młodych i kreatywnych ludzi?
Nie masz doświadczenia, ale masz chęci do pracy?
Pragniesz się usamodzielnić i zarabiać na swoje wydatki?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś „TAK” to aplikuj do nas!:)

Wystartuj z nami w Dziale Sprzedaży i zostań Specjalistą ds. Sprzedaży/ Konsultantem:)

Co możesz zyskać?

  • umowę o pracę (jeśli się postarasz to już po miesiącu możesz ją otrzymać)
  • motywacyjny system prowizyjny
  • premie, nagrody w wielu konkursach
  • pracę w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku
  • pracę wśród zakręconych i kreatywnych ludzi
  • wypady integracyjne z Ekipą ;-)

Twoje zadania:

  • przedstawianie rozwiązań reklamowych dla nowych i stałych Klientów
  • udział w przygotowaniu „dodatków” ukazujących się na łamach Dziennika
  • współpraca z nowymi i stałymi Klientami
  • prowadzenie doradztwa w zakresie reklamy

Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, cenisz sobie świetną atmosferę w pracy i masz dobrą dykcję to dołącz do nas! :-)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV - pod adres [email protected]
W temacie maila wpisz: Imię nazwisko - Gazeta Pomorska/pomorska.pl
Sprawdź gdzie się mieścimy!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!