Jest praca w więziennictwie! W Areszcie Śledczym w Bydgoszczy czeka 30 etatów

Maciej Czerniak
Maciej Czerniak
Strażnik działu ochronaWynagrodzenie 3703 z bruttoWymagania:- wykształcenie min. średnie. Dodatkowym atutem będzie:• predyspozycje do pracy w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności,• ukończenie szkoleń oraz certyfikaty w zakresie samoobrolny i sztuk walki. Areszt Śledczy oferuje:1. Stałą pracę, „na pełen etat”.2. Pewną wypłatę comiesięcznego uposażenia.3. Atrakcyjne wynagrodzenie.4. Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.5. Awanse związane z podwyższaniem uposażenia. Oprócz miesięcznych uposażeń dodatkowo oferujemy:1. Wypłatę raz w roku dopłaty do wczasów dla funkcjonariusza i jego członków rodziny.2. Wypłatę raz w roku dopłaty do przejazdu środkami transportu publicznego dla funkcjonariusza i jego członków rodziny.3. Ryczałt za dojazd do miejsca pełnienia służby.4. Wypłatę dodatkowego uposażenia w postaci nagrody rocznej w wysokości pobieranego uposażenia.5. Raz w roku wypłatę równoważnika za umundurowanie.6. Nagrody uznaniowe.7. Nagrody jubileuszowe.8. Dla funkcjonariuszy przechodzących w służbę stałą zasiłek na zagospodarowanie.9. Dla funkcjonariuszy w służbie stałej: comiesięczny równoważnik z tytułu braku mieszkania lub uzyskanie pomocy finansowej na zakup mieszkania.
Do samego działu ochrony w Areszcie Śledczym w Bydgoszczy potrzeba 20 pracowników. Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Bydgoszczy ogłasza nabór. O pracę można starać się do 30 kwietnia.

Zobacz wideo: Głośne ekstradycje przestępców w Kujawsko-Pomorskiego

Termin przysyłania podań o pracę w Areszcie Śledczym w Bydgoszczy mija 30 kwietnia. Na kandydatów czekają stanowiska w dziale ochrony, techniki oraz stanowiska medyczne.

To Cię może też zainteresować

Wykaz wolnych stanowisk w AŚ w Bydgoszczy:

  • strażnik działu ochrony - 20 etatów
  • młodszy(a) pielęgniarz (ka) / młodszy(a) ratownik medyczny - 6 etatów
  • młodszy(a) instruktor działu techniki i łączności – 1 etat
  • młodszy referent - referent (farmacja) Szpitala i Ambulatorium z Izbą Chorych – 1 etat
  • młodszy asystent (magister farmacji) Szpitala i Ambulatorium z Izbą Chorych - 1 etat
  • młodszy asystent (lekarz) Szpitala i Ambulatorium z Izbą Chorych - 1 etat

Wszyscy kandydaci ubiegający się o pracę w więziennictwie, muszą spełnić szereg warunków. Przede wszystkim muszą posiadać polskie obywatelstwo, posiadająca obywatelstwo polskie, mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystać z pełni praw publicznych, dawać rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań - informuje Służba Więzienna

.

Wśród wymagań koniecznych do pracy w strukturach SW wymienia się ponadto: niekaralność, konieczność posiadania rękojmi zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Do pracy w Areszcie Śledczym mogą zgłaszać się kandydaci posiadający co najmniej wykształcenie średnie oraz mający zdolność "fizyczną i psychiczną" do pełnienia służby.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie