Jeźdźcy Rywala Grudziądz z medalami mistrzostw Polski

Redakcja
Katarzyna Kubiak (Rywal Grudziądz) na koniu Laskana wywalczyła srebrny medal.
Katarzyna Kubiak (Rywal Grudziądz) na koniu Laskana wywalczyła srebrny medal. Nadesłane/Agnieszka Wiatrowska
Katarzyna Kubiak i Mateusz Kocięda - jeźdźcy Rywala Grudziądz - wywalczyli medale w mistrzostwach Polski amatorów. Rozegrane zostały w Kaszczorku.

Grudziądzcy jeźdźcy sprawili klubowi i sobie wspaniałą niespodziankę zdobywając medale mistrzostw Polski amatorów. Mateusz Kocięda stanął na najwyższym stopniu podium w swojej klasie, zdobywając złoto, a Katarzyna Kubiak wywalczyła srebrny medal.

XXI Mistrzostwa Polski Amatorów w skokach przez przeszkody rozegrane zostały w Kaszczorku, na prawobrzeżu Torunia. Startowało w nich prawie 200 koni z całej Polski. Jeźdźcy rywalizowali w czterech kategoriach: kuce, juniorzy, seniorzy i open.

Michał Masłowski (Rywal Grudziądz) wygrał w zawodach jeździeckich Kwidzynie

Jeździecki Klub Sportowy Rywal im. Centrum Wyszkolenia Kawalerii w Grudziądzu wystawił dwoje zawodników. Po jednym w kategorii junior i w kategorii open.
Do rywalizacji w gronie juniorów trener Rywala Michał Masłowski desygnował swojego wychowanka, Mateusza Kociędę, który startował na koniu Aiko de Casandra.
W kategorii open startowała również reprezentantka Rywala Grudziądz Katarzyna Kubiak na koniu Laskana.

Iga Baumgart-Witan, 100% Patrycja Wyciszkiewicz, złoto w sztafecie 4 x 400 m: W czym tkwi siła polskiej sztafety kobiet? "Jesteśmy Grażynkami", "Poszłybyśmy za sobą w ogień"