https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Juniorzy Apatora wypożyczeni do Krosna. Torunianie pojadą w Wilkach

Daniel Ludwiński
Aleks Rydlewski (na zdjęciu z trenerem Janem Ząbikiem) pojedzie w Wilkach Krosno
Aleks Rydlewski (na zdjęciu z trenerem Janem Ząbikiem) pojedzie w Wilkach Krosno Sławomir Kowalski
Drużyna Wilków Krosno poinformowała o wypożyczeniu dwóch młodzieżowców, którzy są wychowankami Apatora. Dla młodych torunian będzie to okazja do startów w meczach ligowych.

Nie żyje Zenon Plech. Legendarny żużlowiec miał 67 lat

Klub z Krosna postanowił wypożyczyć Jakuba Janika i Aleksa Rydlewskiego. W trakcie przyszłorocznego sezonu skończą oni odpowiednio 21 i 19 lat, ale do tej pory nie mieli zbyt wielu okazji do jazdy poza turniejami młodzieżowymi. W 2020 roku Janik cztery razy był rezerwowym w ligowym składzie Apatora, natomiast Rydlewski został wybrany do tej roli dziewięciokrotnie i nawet trzy razy wyjechał na tor, ale bez zdobyczy punktowej.

Warto przeczytać

W nowym sezonie obaj juniorzy nie mieliby niemal żadnych szans na wywalczenie miejsca choćby na rezerwie, gdyż Apator ma trzech innych młodzieżowców przewidzianych do ligowych startów. W tej sytuacji Janik i Rydlewski zostali wypożyczeni do Krosna.

Wilki będą beniaminkiem w I lidze. Do tej pory klub z Krosna nie miał w swoim składzie żadnego juniora.

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska