https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kabaret Łowcy.B gwiazdą festiwalu „Szufla” w Szubinie

Maja Stankiewicz
Łowcy.B gwiazdą festiwalu „Szufla”
Łowcy.B gwiazdą festiwalu „Szufla” Piotr Bilski
Rozpoczęło się odliczanie do drugiej edycji Festiwalu Lekkiego Absurdu „Szufla”. Miejscem kabaretowych potyczek ponownie Szubiński Dom Kultury.

Kabaretowe ścieżki w Szubinie przetarł w minionych latach miejscowy kabaret „Porażeni” i organizowany przez nich w mieście Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy „Korki”. Rok temu publiczność zaproszono do Szubińskiego Domu kultury na I Festiwal Lekkiego Absurdu „Szufla”. Impreza udała się znakomicie, żarty sypały się jak z rękawa i było się z czego pośmiać.

Więcej wiadomości z Nakła i okolic na www.pomorska.pl/naklo[/a]

Cieszy, że już niebawem wybrać się można na drugą odsłonę tego wydarzenia. Wystąpią cztery kabarety amatorskie: Nie Do Pary, Klub Szyderców Bis oraz Paulina Potocka z Białegostoku i Krzysztof Kamyszek ze Świebodzina.

Jako gwiazda imprezy wystąpi kabaret Łowcy.B. Start w sobotę 2 marca o godz. 17. Wejściówki można kupić w biurze domu kultury.

Czego wstydzą się kobiety? Aktorki i psycholog dyskutują.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska