Karambol 8 aut na A4. Jedna osoba nie żyje [ZDJĘCIA]

  Karambol 8 aut na A4. Jedna osoba nie żyje [ZDJĘCIA]

  Piotr Krzyżanowski, JEW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wypadek na autostradzie A4 pomiędzy węzłem Jadwisin a węzłem Chojnów. Na 71. kilometrze tej trasy zderzyło się aż 7 ciężarówek i jeden samochód osobowy. Do wypadku doszło na jezdni w kierunku Zgorzelca. Przejazd tą jezdnią jest zablokowany.
  Karambol 8 aut na A4. Jedna osoba nie żyje [ZDJĘCIA]
  1/20

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©fot. Piotr Krzyżanowski

  AKTUALIZACJA GODZINA 19.45.
  Utrudnienia zakończone. Ruch w miejscu tragicznego wypadku odbywa się normalnie.

  AKTUALIZACJA GODZINA 18.00.
  Odblokowano jeden pas. Ruch odbywa się lewym pasem.

  AKTUALIZACJA GODZINA 14.00.
  Z najnowszych informacji policji wynika, że wypadek, który początkowo został zakwalifikowany jako jedno zdarzenie, był w rzeczywistości trzema wypadkami.
  I tak najpierw doszło do zderzenia ciężarówki i auta dostawczego - bez osób rannych. Dwa kilometry dalej (czyli bliżej Legnicy) w korku przed miejscem wypadku zderzyły się trzy tiry. I na koniec około 200-300 metrów przed miejscem zderzenia tirów, samochód osobowy wjechał w tył tira, a następnie został wepchnięty pod naczepę auta ciężarowego przez kolejnego tira jadącego z tyłu.

  ZOBACZ TEŻ: Wypadek na autostradzie A4 [ZDJĘCIA]

  W tym ostatnim wypadku zginęła jedna osoba jadąca autem osobowym. Kompletnie zniszczony samochód i zwłoki kierowcy zostały już wyciągnięte spod ciężarówki. Na razie nie ma jeszcze informacji czy była to kobieta czy mężczyzna oraz w jakim był/była wieku. Wiadomo natomiast, że autem nie podróżował nikt więcej.

  AKTUALIZACJA GODZINA 12.15.
  Przed miejscem tragedii tworzą się olbrzymie korki. Do tego na 75. kilometrze (między węzłami Lubiatów i Chojnów) doszło do zderzenia kolejnej ciężarówki z trzema samochodami osobowymi. Jedna osoba została ranna.

  Już wiadomo, że w wypadku zginęła jedna osoba a 3 zostały ranne. Nie wiadomo za to jak długo potrwają utrudnienia, jednak wszystko wskazuje na to, że droga może być nieprzejezdna nawet do późnych godzin popołudniowych.

  Po godz. 10 policja wyznaczyła objazd zablokowanej autostrady. Prowadzi on z węzła Chojnów drogą wojewódzką DW328, a następnie drogą krajową - DK94 do węzła Krzywa.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY